X-TANKCOPTER

Produkt polskiej firmy B-Technology zajmującej się innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresie m.in., programowania, robotyki i mechatroniki startuje z produkcją swojego drona: X-TankCopter

X-TankCopter Dron
X-TankCopter

X-TankCopter – jeździ i lata

Dron X-TANKCOPTER to połączenie drona z pojazdem jeżdżącym. Oprócz śmigieł, pojazd został wyposażony w gąsienice tak aby mógł sprawnie poruszać się nawet po piaszczystym lub nierównym terenie z przeszkodami. Jest niesamowicie wytrzymały i odporny na wiele uderzeń dzięki ruchomym ramionom.

Połączenie dwóch pojazdów w jeden gwarantuje doskonałą zabawę podczas odkrywania nowych miejsc niedostępnych dla innych pojazdów.
Może z łatwością pokonywać trudne tereny, wąskie szczeliny, dryfować i poruszać się na prostych, startować i latać.

Zawiera mnóstwo funkcji, takich jak:
– Automatyczny Start i Lądowanie
– Lot po trasie
– Kontrola Gestami
– Kamera HD na żywo / nagrywanie
– Pilot 2.4 GHz
– Gogle VR
– Aplikacja na smartfona

Dron może być obsługiwany przez smartfon z systemem operacyjnym iOS lub Android. Nowy pojazd waży tylko 123 gramów, dlatego może być obsługiwany bez żadnych dodatkowych uprawnień.

Czas lotu wynosi 7 minut, jazdy od 15 do 20, w przypadku lotów i jazdy naprzemiennie czas zabawy wynosi około 12- 15 minut. Baterie ładują się poprzez port USB w czasie od 30 do 45 minut.

Dron Tankcop mieści się w dłoni.

X-Tankcop Cena

Produkt można zamówić w cenie 99 dolarów, a dostawa przewidziana jest na czerwiec 2019 roku. Niska cena oraz zupełnie nowa możliwość poruszania się dronem powinna sprawić, że ten produkt znajdzie wielu zainteresowanych.

Link do oficjalnej strony producenta

Link do oficjlanej zbiórki, gdzie można zamówić ten produkt.


X-TankCopter zestaw
Zestaw: Dron, kontroler, gogle VR
Dodaj komentarz:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *